پهنای باند اختصاصی » پهنای بانداختصاصی

پهنای بانداختصاصی

سرویس پهنای باند شبکیه جهت غلبه بر محدودیت‌های اینترنت اشتراکی برای ارائه به کاربران ویژه ایجاد شده است. این سرویس روی بستر ارتباطات رادیویی قابل دسترسی است. شبکیه با در اختیار داشتن نیروی فنی مجرب و تجهیزات مدرن و پیشرفته، خدمات پهنای باند با کیفیت و منح


سرویس پهنای باند شبکیه جهت غلبه بر محدودیت‌های اینترنت اشتراکی برای ارائه به کاربران ویژه ایجاد شده است. این سرویس روی بستر ارتباطات رادیویی قابل دسترسی است.

شبکیه با در اختیار داشتن نیروی فنی مجرب و تجهیزات مدرن و پیشرفته، خدمات پهنای باند با کیفیت و منحصر به فردی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. دلایل انتخاب شبکیه به عنوان ارایه کننده‌ی خدمات پهنای باند را می‌توان به صورت زیر بیان کرد:

- پوشش مناسب در کلیه نقاط شهرستان کاشان ، آران و بیدگل
امکان ارایه خدمات پهنای باند با ظرفیت بالا در کلیه نقاط کاشان ، آران و بیدگل  به روش بی سیم از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پهنای باند شبکیه است.

- چابکی و انعطاف‌پذیری
نیروی جوان و خلاق شبکیه، با بهره‌گیری از دانش نوین و فراگیری فناوری‌های جدید و با فرهنگ رایج انتقادپذیری در سازمان به مجموعه‌ای چابک و انعطاف‌پذیر تبدیل شده‌اند. این چابکی و انعطاف‌پذیری زمینه‌های مناسبی را برای بالا بردن کیفیت خدمات و پاسخ‌گویی به موقع به نیازهای مشتریان فراهم آورده است.
همه‌ی مشتریان خدمات اختصاصی (dedicated) می‌توانند از پهنای باند خریداری شده‌ی خود به صورت کامل استفاده کنند.

- تامین امنیت داده‌ها و محرمانه ماندن اطلاعات
شبکیه با استفاده از تجهیزات ویژه، تمامی مشتریان خود را از نفوذ ویروس‌ها، ورم‌ها و اسپم‌ها محفوظ نگاه می‌دارد. همه‌ی پورت‌هایی که از طریق آن احتمال نفوذ ویروس‌ها و ورم‌ها وجود دارد به کمک این تجهیزات مسدود می‌شود و به تمام مشتریانی که مشکلاتی از این دست دارند اطلاع داده می‌شود تا به سرعت برای رفع مشکل خود توسط کارشناسان شبکیه اقدام کنند.

- بهره‌مندی از خدمات با کیفیت بالا بدون نیاز به پی‌گیری‌های مخابراتی
شبکیه با انجام پی‌گیری‌های مخابراتی برای مشتریان علاوه بر این که زمان عملیاتی شدن سیستم را کاهش می‌دهد، خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارایه می‌کند.

  • قیمت مناسب کاهش قیمت تمام شده با حفظ کیفیت از جمله ویژگی‌های خدمات پهنای باند شبکیه است. با توجه به حجم بالای مشتریان پهنای باند شبکیه ، امکان ارایه سرویس اختصاصی با قیمت مناسب برای مشتریان ایجاد شده است.
  • ارایه خدمات پشتیبانی فنی و مانیتورینگ شبانه‌روزی، ویژه‌ی مشتریان پهنای باند تیم پشتیبانی فنی گروه شرکت‌ شبکیه به صورت شبانه‌روزی و در تمام روزهای سال خدمات مشتریان پهنای باند را کنترل می‌کنند. اعضای این تیم تلاش می‌کنند با پاسخ‌های به موقع به درخواست‌ها و مشکلات مشتریان امکان ارایه‌ی خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای آنان فراهم می‌سازند.

هم اکنون میتوانید با دریافت فرم و تکمیل درخواست پهنای باند اختصاصی شبکیه از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما بهرمند شوید.

ردیف عنوان تاریخ ثبت سایز فایل تعداد بازدید دانلود
1
Form
Bandwidth-Form
1396/02/17 78.30 کيلوبايت 133
TOP